Pomoc Zaloguj się

Kolejny weekend, kolejne turnieje, kolejne emocje!

Kolejny weekend, kolejne turnieje, kolejne emocje!

Dodano dnia: 2020-04-18

Takim stwierdzeniem możemy zakończyć tydzień w rodzinie DFL!


Na wstępie chcielibyśmy podziękować wszystkim graczom biorącym udział w turniejach, dzięki którym marka Diamond Football League jest coraz bardziej rozpoznawalna i dzięki temu możemy organizować dla Was coraz większe wydarzenia e-sportowe!


Pierwszym turniejem, który odbył się w piątek (17.04) był Turniej FIFA 20 dla kibiców Arki Gdynia.

Znana na całą polskę organizacja e-sportowa ARKA GDYNIA ESPORTS razem z marką Diamond Football League zorganizowała turniej dla Was-graczy na dwóch platformach, XBOX ONE oraz na PS4. Wszystkie mecze były rozgrywane tylko i wyłącznie drużyną Arka Gdynia. Rywalizacja, podczas której mogliśmy wyłonić najlepszego gracza turnieju trwała ponad cztery godziny. W fazie pucharowej, gdzie emocje sięgały zenitu gracze musieli wykazać się największymi umiejętnościami oby osiągnąć najwyższe miejsce na podium.


Na konsoli XBOX najlepsza trójka zawodników prezentuje się następująco :


I MIEJSCE Daniel "sunnykanar90" Kanarek


II MIEJSCE Filip "FeFeNeRo" Dobosz


III MIEJSCE Kuba "szwagier8pl" Soliwoda


PS4, gdzie graczy było zdecydowanie więcej, swoją pozycje na piedestale wywalczyli :


I MIEJSCE Adam "L3mo_goat" Stajek


II MIEJSCE Kuba "Strzala03" Strzelczyk


III MIEJSCE Marcin "Dovsea" Dombke


Najlepszych graczy, Arka Gdynia nagrodziła podwójnymi biletami na trybunę GOSiR (sezon 2020/2021) . Nie zabrakło również nagród dla pozostałych zawodników w postaci gry Football Manager 2020 czy gadżetów klubowych.


Drugim, równie fantastycznym wydarzeniem które miało miejsce w sobotę (18.04) był turniej Together Apart Cup. Razem z organizacją Together Esports mieliśmy możliwość przeprowadzenia dla Was turnieju i dostarczenia e-sportowych emocji. Cieszymy się, że tylu zawodników mogliśmy gościć na wirtualnych boiskach DFL podczas tego turnieju. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy świadkami tak zaciętej rywalizacji i pięknych e-sportowych emocji. Graczem, który nie pozostawił żadnych złudzeń rywalom, wygrywając każdy mecz okazał się Marcin "Dovsea" Dombke. Zawodnik który niejednokrotnie brał udział w Naszych turniejach.

Srebrnym medalistą sobotnich zmagań został Kuba "Strzala03" Strzelczyk

Na miejscu trzecim uplasował się Damian "nadobny-chomik" Kotowski


To jeszcze nie wszystko!


Marcin "Dovsea" Dombke, jako najlepszy gracz turnieju rozegrał pokazowy mecz z Damianem "natsu" Gajewskim, który obecnie reprezentuje barwy WSK Śląsk Wrocław eSports. Relacje z całego spotkania możecie obejrzeć na naszym Facebooku oraz kanale YouTube.


Zapraszamy do śledzenia Naszej strony na której pojawiają się regularnie turnieje ONLINE jak i OFFLINE, oraz na nasze social media


FACEBOOK https://www.facebook.com/DFL.DIAMOND/

INSTAGRAM https://www.instagram.com/diamond_football_league/

YouTube https://www.youtube.com/channel/UC-eIL_UeSjWklhvCUJII1aQ

Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!