Pomoc Zaloguj się

Sponsorzy Diamond Football League

Sponsorzy Diamond Football League

Dodano dnia: 2020-04-24

Witamy!

W tym poście, chcielibyśmy przedstawić Państwu pewne firmy, ludzi bez których marka Diamond Football League by nie istniała. To właśnie dzięki Nim, mamy możliwość rozwijania swoich pasji w świecie e-sportu. Przez ich ciągłe wsparcie i zaangażowanie jakie kierują w Naszą stronę, możemy w jeszcze większym stopniu szerzyć Nasze działania. Gdyby nie Oni, dzisiaj pewnie by Nas nie było.


Jednym z naszych głównych sponsorów jest firma Garaż Clarkson!


Jest to warsztat samochodowy którzy stworzyli i prowadzą ludzie
pasjonujący się motoryzacją. Osoby, które same od wielu lat są właścicielami aut klasycznych i zabytkowych. Cały zespół składa się z fachowców. Osoby z którymi współpracują to pionierzy zarówno na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych. Garaż Clarkson to miejsce, gdzie pasjonaci motoryzacji znajdą swoją przestrzeń i komfort. Zaś użytkownicy samochodów oddadzą auto w bezpieczne, profesjonalne i odpowiedzialne ręce.


Kolejnym sponsorem, o którym mamy zaszczyt wspomnieć, jest to Fabryka Mebli Forte!


Jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów. Wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Meble w paczkach to ekonomiczny zakup, prosta dostawa i łatwy montaż. FABRYKI MEBLI FORTE S.A. oferują bogaty asortyment mebli do jadalni, salonu, sypialni i pokoju młodzieżowego.


Z całego serca pragniemy Im za to podziękować.

Obiecujemy, że zrobimy wszystko co w Naszej mocy aby osiągać kolejne cele, oraz stać się TOPOWĄ marką na naszym Polskim podwórku.

Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!