Kolejny weekend gdzie gracze, mogli skrzyżować swoje umiejętność na boiskach DFL!

W sobotę (25-04-2020)
Oraz w niedzielę (26-04-2020)
Zawodnicy rywalizowali między sobą w dwóch turniejach.

Pierwszym wydarzeniem, był turniej organizowany razem z ALMS  & ALO w Lublinie.

Zawodnicy rywalizowali ze sobą od godziny 12:00, aby wyłonić najlepszego gracza.
Na konsoli PS4 największymi umiejętnościami, wykazał się Antek "Kokos_18PL" Zawadzki, który zajął najwyższe miejsce na podium.
Warto też wspomnieć, że na drugim miejscu uplasowała się zawodniczka Diamond Football League, Klara "Krakson" Kocińska. Mimo, że Klara ma dopiero 8 lat, bardzo cieszy Nas jej poziom i wyniki jakie osiąga!

Podczas rozgrywek na platformie XBOX, złotym medalistą okazał się być Mateusz "VerbalDuck40421" Nycz.
Zawodnik, który przez cały turniej, nie przegrał ani jednego spotkania!

III MIEJSCE - Kacper "berensil" Kropidłowski

Drugim turniejem był - MOSiR Mińsk Esport Cup!
Mowa o wydarzeniu organizowanym razem z MOSiR Mińsk Mazowiecki.

Od godziny 12:00 zawodnicy grzali swoje pady do czerwoności, by tylko pokazać się z jak najlepszej strony.

Chcielibyśmy wyróżnić trójkę osób, którym udało się osiągnąć najwyższe miejsce na podium!

Mowa tutaj o tych graczach :

Adam "L3mo_goat" Stajek - zawdnik, który zajął pierwsze miejsce w turnieju. Za swoje zaangażowanie i determinację, wygrał kartę podarunkową do sklepu X-KOM o wartości 200 złotych!

Jakub "AVEZ_JayCee" Ciepłuch - Srebrny medalista dzisiejszych zmagań, zgarnia nagrodę w postaci karty podarunkowej do sklepu X-KOM o wartości 150 złotych!

Antek "Kokos_01PL" Zawadzki - Gracz, który uplasował się na najniższym szczeblu podium, wygrywa kartę podarunkową do sklepu X-KOM o wartości 100 złotych!

Dziękujemy wszystkim graczom, za wspólne spędzenie czasu razem z Nami, oraz za wykazanie się umiejętnościami na naszych wirtualnych boiskach!

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, oraz zapraszamy na Nasze kolejne turnieje!