Pomoc Zaloguj się

DRUŻYNA DFL

Zawodnicy DFL, a mówiąc dokładniej Szczęściarze DFL! Bo wszystkie osoby z listy, którą właśnie przeglądacie, to osoby, które mają to "coś"! Zmysł, talent, odpowiednią koordynację ruchową i zestaw myślowy skrojony do tego, by stać się częścią wielkiego świata esportowego! Wierzymy w Nich, wspieramy Ich i trzymamy kciuki! Zespół DFL zrzesza jednostki najbardziej utalentowane, mające prawo myśleć, że esport to kariera, a nie tylko przelotna zabawa!


Klara "KRAKSON" Kocińska

Narodowość: polska

Data urodzenia: 19.06.2011 Klara to zawodnik, który od dwóch lat polepsza swoje umiejętności pod okiem trenera. Szybko myśli, szybko podejmuje decyzję i jak sama twierdzi "nie pozostawia złudzeń rywalom". Wyróżnia się umiejętnością budowania składnych akcji. Wierzymy w potencjał, który drzemie w Klarze na tyle, że stała się historycznym, pierwszym zawodnikiem Diamond Football League! Pierwszy diament w koronie! Liczymy na Ciebie!

Ulubiona drużyna: Real Madryt

Ulubiony zawodnik: Vinícius Júnior

W drużynie DFL od: 2019-10-28

  Maria "POOLSEVROUW" Niemirowska

  Narodowość: polska

  Maria jest zawodniczką, która niedawno dołączyła na naszej ekipy. Pasjonatka Fify, gra jednocześnie na Xbox i PS4. Pierwszą konsole Maria kupiła 5 lat temu i od tamtego czasu regularnie gra. Najczęściej, w wirtualnym klubie, spotkać ją można na pozycji środkowego obrońcy albo bramkarza. Możemy ją również zobaczyć w rozgrywkach Ultimate Team, gdzie w przyszłości planuje rywalizować o jak najlepsze lokaty w rozgrywkach FUT Champions. O Marysi można powiedzieć, że piłkę ma we krwi, bo jak tylko nauczyła się chodzić, to zaczęła biegać po boisku i grać.

  Ulubiona drużyna: Bayern Monachium

  Ulubiony zawodnik: Robert Lewandowski

  W drużynie DFL od: 2020-05-06

   WYMAGANIA

   1. Minimum rok udokumentowanych treningów pod okiem trenera
   2. Ponadprzeciętne umiejętności w swojej grupie wiekowej
   3.Podpisanie KONTRAKTU z Klubem DFL
   4. Odpowiednio wysoka średnia z ocen w szkole.


   CO DAJEMY

   1. Obtaczamy parasolem szkoleniowym zawodnika - trener, trener mentalny, dietetyk, regularne dostosowane indywidualnie treningi, sparingi i turnieje.
   2. Pakiet startowy - koszulka, czapka, kubek i smycz.
   3. Bezterminowa Karta Klubu Gracza.

   Gotowy do gry
   Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!